Ćwicz z Luizą!

Robisz noworoczne postanowienia i nic z nich nie wynika? Powtarzasz sobie, że teraz to już na pewno zaczniesz ćwiczyć, ale brakuje Ci techniki i konsekwencji, aby doczekać rezultatów? Super – to jest naturalne pole działania dla mnie!
Jestem trenerką fitnessu z wieloletnim doświadczeniem. Wybierając indywidualne zajęcia ze mną, zobaczysz, jak Twoje ciało się zmienia, a Twój umysł przeżywa więcej radości i chętniej podejmuje nowe wyzwania.
Oferuję Ci szeroki repertuar interdyscyplinarnych programów treningowych, z których możesz skorzystać w różnej formie – zarówno zbiorowej, jak też indywidualnej. Dla grup prowadzę zajęcia w klubach fitness, a także sesje plenerowe na świeżym powietrzu.

Jeżeli cenisz sobie prywatność, możemy umawiać się na treningi indywidualne, a jeśli brakuje Ci czasu, dojadę do Twojego domu i przeprowadzę sesję treningową u Ciebie i tylko dla Ciebie.
Zostając moim klientem indywidualnym, możesz liczyć na specjalnie dla Ciebie ułożony program treningowy – najlepsze rezultaty daje współpraca długoterminowa, gdzie będziemy mogli obserwować, jak Twoje ciało reaguje na trening i zmianę diety.
Oczywiście układam także pełne programy żywieniowe, dopasowane precyzyjnie do celu, jaki chcesz osiągnąć. Pracowałam z klientami o przeróżnej budowie i konstytucji metabolicznej, skomponuję precyzyjną dietę odpowiednią do Twojego wieku, wagi, sylwetki i aktywności fizycznej.

Gdy pochłania Cię praca lub po prostu tempo codziennego życia jest tak duże, że chciałabyś się wyciszyć, to też mogę Ci pomóc – prowadzę indywidualne i grupowe sesje relaksacyjne.
Jeżeli mieszkasz daleko ode mnie, to mam dla Ciebie konsultacje online w pełnym zakresie, obejmujące programy ćwiczeń, dietę, bieżące modyfikacje uzależnione od postępów i motywację. Konsultacje online realizuję mailowo lub przez Google Hangouts.
Jestem tutaj po to, aby Ci pomóc – jeżeli Cię przekonałam i czujesz, że możesz mi zaufać, aby odmienić swoje życie na lepsze, zapraszam do kontaktu – kliknij przycisk poniżej i napisz do mnie już teraz. Do zobaczenia na treningach!