TRANSFORMACJE Z YOUFITNESS cz. II

kobiety

ZASADY UCZESTNICTWA W PROGRAMIE TRANSFORMACJE Z YOUFITNESS ORAZ KWESTIE ORGANIZACYJNE

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w programie Transformacje z YouFitness informuję, że regulamin przechodzi długie procedury i weryfikacje prawne, proszę o cierpliwość i zrozumienie.  Dla tych, którzy już się zgłosili zamieszczam kilka istotnych informacji organizacyjnych, a tym – którzy chcieliby dołączyć – przedstawiam krok po kroku co należy zrobić, aby przystąpić do programu.

 

003

 

Po pierwsze należy zgłosić chęć udziału w programie, wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy. Następnie dokładnie przeczytać regulamin, pobrać go i wydrukować. Pod regulaminem własnoręcznie napisać oświadczenie: „Zapoznałam/-em się z zasadami regulaminu Transformacji z YouFitness i akceptuję jego warunki” – opatrzyć podpisem – imię i nazwisko.

Ze strony bloga należy pobrać, wydrukować i wypełnić oświadczenia. Oświadczenie o stanie zdrowia powinien wypełnić lekarz pierwszego kontaktu, dlatego też konieczne jest wcześniejsze wykonanie, zaleconych badań (patrz komentarz do wcześniejszego artykułu pt.: Transformacje z Youfitness) oraz odbycie wizyty lekarskiej.

Kolejnym krokiem jest umówienie terminu indywidualnej konsultacji:

 • w celu ustalenia indywidualnych priorytetów treningowych;
 • wykonania pomiarów ciała (ważnie oraz pomiar obwodów części ciała);
 • przeprowadzenia wywiadu żywieniowego;
 • zapoznania kandydata z dokładnymi instrukcjami na temat przebiegu programu;
 • odebrania materiałów programu Transformacje z YouFitness;
 • koszt konsultacji w wysokości 100 zł pokrywa uczestnik, miejsce i termin konsultacji ustalany jest z kandydatem indywidualnie;

Na konsultację należy przynieść wypełnione oświadczenia i podpisany regulamin oraz zeszyt 100 kartkowy (format A5), który będzie stanowił formę dziennika treningowo-żywieniowego i sukcesywnie, dzień po dniu, będzie zapełniany osobistymi notatkami.

 

004

Grupa wsparcia programu: Transformacje z YouFitness

Już teraz możecie dołączyć do zamkniętej grupy wsparcia: Transformacje z YouFitness, którą utworzyłam na Facebooku, w celu wymiany informacji i szybszej komunikacji.

 

stones

Jeśli macie pytania, zamieszczajcie je w komentarzach pod postem.

Avatar

komentarze 4

 1. Avatar
  Marta 10 lutego 2016 Odpowiedz

  To ja mam kilka pytań 🙂 Jak się zgłosiłam to czekam na maila z regulaminem i potem ogarniam wszystkie papiery? 🙂 Będziesz wybierała uczestników czy raczej załapią się wszyscy? No i jak znaleść ta grupę… bo ja gapa jestem 😉

  • Avatar
   Luiza Dabrowska 10 lutego 2016 Odpowiedz

   Tak, jak tylko opublikuję regulamin – najpóźniej w sobotę wieczór – można będzie rezerwować terminy konsultacji. Wymagane dokumenty można przygotowywać w międzyczasie, żeby dostarczyć na spotkanie. Póki co nie ma żadnych ograniczeń liczebnych. Już Cię dodałam do grupy na fb.
   Pozdrawiam 🙂

 2. Avatar
  Agnieszka 10 lutego 2016 Odpowiedz

  Z załączonego wzoru oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych… wynika, że jest one wypełniane przez uczestnika programu. Czy zaświadczenie od lekarza jest dodatkowym wymaganiem?

  • Avatar
   Luiza Dabrowska 10 lutego 2016 Odpowiedz

   Tak, wymagane jest zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do udziału w programie żywieniowo-treningowym.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*