Kochaj, trenuj, jedz, kontempluj…

Detox&Fitness Weekend z Youfitness

27-29 listopada organizuję fantastyczne spotkanie niezwykłych, ambitnych i niezależnych kobiet, a do tego codzienne przyjemności: treningi fitness, detox, spa, relaks w znakomitej i wesołej atmosferze. Hasło przewodnie brzmi:

Kochaj, trenuj, jedz, kontempluj…

 

gimnastyczka

Kochaj – bo warto.

Miłość, niezależnie od formy, jest siłą napędową i sprawia, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Im więcej miłości oddajesz światu, tym więcej dobra zyskujesz w swoim życiu.

Trenuj – by być sprawną, silną, szczupłą i szczęśliwą kobietą.

Nic tak nie podnosi poziomu endorfin jak intensywny trening. Jeśli trenujesz regularnie masz świadomość korzyści płynących z aktywności fizycznej. Jeśli jednak dopiero zamierzasz zacząć ćwiczyć, nie odkładaj decyzji na jutro. Załóż ulubiony t-shirt, wygodne buty i do dzieła!

Z trenerem będzie Ci dużo łatwiej wejść w intymną sferę ciała, jego ograniczeń i predyspozycji. Ponadto to Twój trener pokaże Ci jaki trening jest dla Ciebie najlepszy, w jaki sposób wykonywać ćwiczenia, żeby nie narazić się na kontuzje i co dokładnie robić by cieszyć się sprawnym ciałem do końca życia.

Jedz – karm swój organizm by był zaspokojony i zdrowy. Powerfood!

Jedzenie to wspaniała przyjemność i to zarówno dla ciała, jak i umysłu. Jedzenie to również energia niezbędna do przebiegu wszelkich procesów życiowych. Dlatego tak niezwykle istotne jest jak odżywiasz swoje ciało. Jeśli chcesz cieszyć się zdrowiem i piękną sylwetką powinnaś mieć świadomość „mocy” spożywanej żywności. Niezastąpiona tutaj będzie oczywiście żywność typu Powerfood – świeża, organiczna, pachnąca i pobudzająca zmysły.

Kontempluj – by oczyścić umysł, przywrócić wewnętrzny spokój i harmonię swojemu „ja”

Jeśli nigdy nie próbowałaś kontemplować, to najwyższa pora zacząć. To niezwykłe, jak bardzo kontemplacja może być pomocna w rozładowaniu napięcia, uporządkowaniu wewnętrznego  chaosu, opanowaniu emocji, przywróceniu spójności myśli i uzyskaniu jasności spostrzegania i percepcji otaczającego świata. Sprawdź!!!

Poczuj się wyjątkowo wspólnie ze mną i YouFitness.pl

Pozwól sobie na  chwilę wytchnienia i spędź aktywny weekend z YouFitness. Ta inwestycja przyniesie Tobie dużo więcej korzyści niż się spodziewasz.

Poczuj się wyzwoloną, świadomą i spełnioną kobietą, realizującą swoje plany i marzenia, odkryj piękno, które drzemie w Tobie i poczuj swoją wartość.

Dołącz do grona szczęśliwych, aktywnych i spełnionych kobiet!!!

Zapisz się już teraz!

Avatar

Brak komentarzy

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*