YouFitness Weekend w Szczyrku – trening, atmosfera, energia!

YouFitness-Weekend-Szczyrk-skrin-mapy

Chcesz zrobić dobrze swojej kondycji, pobudzić ciało i uspokoić umysł? Lubisz treningi na świeżym powietrzu na tle pięknych górskich krajobrazów? Dołącz do nas na cyklicznych imprezach YouFitness Weekend!

Codzienne obowiązki – rutyna, pośpiech, ciągły deficyt wolnego czasu, praca, dom – mało kto potrafi wyrwać się z tego pędu i zadbać o siebie. Wyciszyć myśli, naładować akumulatory pozytywną energią endorfin, a przy tym połączyć relaks mentalny z aktywnością fizyczną, która jest najlepszym katalizatorem regeneracji przed kolejnym tygodniem pracy.

Dla tych, którzy jednak chcą coś zmienić na lepsze i wygospodarować w swojej tygodniowej agendzie czas na aktywność fizyczną pod okiem instruktorki, przygotowaliśmy YouFitness Weekend.

Ci, którzy byli już na YouFitness Weekend w Szczyrku nie tylko świetnie się bawili, ale przede wszystkim pobudzili i usprawnili ciało oraz wyciszyli umysł. Jesteś ciekawa, co tam robiłyśmy?

YouFitness-Weekend-Szczyrk-09-2015

YouFitness-Weekend-Szczyrk-09-2015

Wszystko to, i Ty możesz zrobić z nami, jeżeli przyjedziesz na kolejny YouFitness Weekend! Oto spis naszej weekendowej aktywności w Szczyrku w telegraficznym skrócie – jeżeli znajdziesz coś dla siebie, to możesz już zacząć przygotowania do kolejnej edycji.

Podczas ostatnich 4 letnich weekendów fitness oraz pierwszego jesiennego workoutu z YouFitness spaliliśmy tysiące kalorii, wylaliśmy hektolitry potu, zawarliśmy wspaniałe znajomości, które kontynuujemy.

  • przemierzyliśmy szlaki Beskidów,
  • trenowaliśmy w plenerze: na trawie i na łąkach górskich,
  • ćwiczyliśmy na sali fitness (stretching, pilates, body art),
  • praktykowaliśmy jogę i relaksację,
  • ćwiczyliśmy techniki oddechu,
  • integrowaliśmy się w klubie przy dźwiękach muzyki,
  • prowadziliśmy długie, wieczorne rozmowy w luźnej i wesołej atmosferze.

Ponadto międzynarodowe pochodzenie uczestników sprawiło, że mieliśmy możliwość praktyki języków obcych i znakomitą zabawę.

Na YouFitness Weekend spalisz kalorie, odprężysz się, a do tego możesz liczyć na luźną atmosferę – żadnej żelaznej, wojskowej dyscypliny, poganiania, pośpiechu. Aktywność fizyczna i harmonia umysłu idą ze sobą w idealnej parze.

Jeżeli prowadzisz biurowy lub domowy tryb życia, to – choć zabrzmi to nieskromnie – już możesz nam zazdrościć. Tego, że znajdujemy czas na weekend dla siebie. To, co możesz teraz zrobić, to zmobilizować się i już teraz zapisać na kolejną imprezę. Zapraszamy serdecznie!

 

 

Avatar

Brak komentarzy

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*