TRANSFORMACJE Z YOUFITNESS

006 (1)

CHUDNIJ Z YOUFITNESS NA WIOSNĘ

Czy jesteś gotowa podjąć wyzwanie? Chcesz schudnąć? Poczuć się lepiej we własnym ciele? Mieć niewyczerpane pokłady energii i świetny nastrój? Chcesz znów poczuć się bardziej atrakcyjna dla płci przeciwnej? Przystąp do programu Transformacje z YouFitness!

woman-433982_1920

Na czym polega program Transformacje z Youfitness?

Transformacje z YouFitness to program dietetyczno – treningowy dedykowany osobom, które od dawna ćwiczą, ale mimo to nie obserwują zmian w swoim wyglądzie, ponieważ nie są w stanie zmobilizować się do rygorów diety redukcyjnej i wyrzeczeń. A także polecany wszystkim tym osobom, które marzą o szczupłej sylwetce, bądź chcą zrobić „coś dobrego” tylko dla siebie.

Dzięki silnej grupie wsparcia zdeterminowanych kobiet, zjednoczonych w jednym celu – redukcji masy ciała, łatwiej będzie Ci podjąć próbę zmiany nawyków żywieniowych, wytrwale ich przestrzegać i ostatecznie, również dzięki regularnym treningom – schudnąć.

Program będzie trwał trzy miesiące, od 15.02 do 15.05. W ciągu trzynastu tygodni możesz schudnąć od 6,5 kg do max. 13 kg, zakładając, że gubisz od 0,5 – 1 kg tygodniowo.

Twoim zadaniem będzie przestrzegać zasad ściśle ustalonego planu żywienia, a także regularnie uprawiać – przynajmniej trzy razy w tygodniu – aktywność sportową, np.: gimnastykować się, ćwiczyć w klubie fitness, pływać, jeździć na rowerze, chodzić piechotą do pracy, tańczyć, etc. Wspierać inne dziewczyny w trudnych chwilach, a poza tym przyjemnie i efektywnie spędzać czas w gronie kobiet realizujących jeden zasadniczy cel.

 

stones

 

Korzyści płynące z uczestnictwa w Transformacjach YouFitness są następujące:

 • realizacja indywidualnie wyznaczonego celu, czyli np. redukcja wagi 6 kg, poprawa kondycji i zdrowia, polepszenie jakości życia, etc.
 • systematyczne uczestnictwo w treningach fitness;
 • wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych, np. regularne uzupełnianie wody, eliminacja czynników anty-żywieniowych, ograniczenie lub całkowita eliminacja spożycia alkoholu, cukru, soli, etc.
 • oczyszczenie organizmu z toksyn;
 • poprawa wydolności organizmu;
 • możliwość wymiany spostrzeżeń, przepisów, pomysłów, doświadczeń w aspekcie dietetyczno-treningowym na forum grupy;
 • wsparcie i motywacja w walce o lepszą wersję „ja”, wspólne pokonywanie trudności związanych np. z odchudzaniem;
 • możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych treningach w plenerze (przy sprzyjających warunkach pogodowych od połowy marca);
 • możliwość spędzenia czasu w sposób efektywny i korzystny dla zdrowia i lepszego samopoczucia;
 • możliwość wypracowania nowych cech charakteru: wytrwałość, cierpliwość, siła, pewność siebie;
 • podniesienie poziomu hormonów szczęścia – endorfin;
 • przypływ energii;
 • możliwość nawiązania nowych kontaktów.

006 (1)

Co należy zrobić żeby dołączyć do programu?

Formuła jest prosta. Pierwszym krokiem jest przesłanie informacji o chęci udziału w programie za pomocą formularza kontaktowego, dostępnego na blogu. Kolejnym etapem jest zapoznanie się z warunkami regulaminu, który otrzymasz mailem. Akceptacja zasad regulaminu  jest warunkiem przystąpienia do realizacji programu.

A zatem do dzieła!!!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

 kobiety

 

 

Avatar

komentarze 3

 1. Avatar
  youfitness 3 lutego 2016 Odpowiedz

  Moje Drogie! Kobiety, dziewczyny, ochotniczki!

  Bardzo cieszy mnie Wasz entuzjazm oraz aktywność i chęć udziału w programie. Proszę abyście uzbroiły się w cierpliwość, ponieważ regulamin jest weryfikowany przez szwadron prawników; jak tylko będzie gotowy, prześlę wszystkim 🙂
  Już teraz informuję, że jednym z warunków uczestnictwa w programie jest przejście badań krwi i moczu oraz dostarczenie zaświadczenia o braku przeciwwskazań do udziału w programie Transformacje z YouFitness (morfologia, bad. biochemiczne krwi: poziom cukru we krwi na czczo, a osoby po 40 r. życia również – lipidogram oraz dla wszystkich badanie biochemiczne moczu). Pamiętajcie, żeby badanie wykonać na czczo, a w dniu poprzedzającym, zjeść lekką kolację do godziny 18.00

  Pozdrawiam ciepło,
  Luiza

  • Avatar
   Anita 3 lutego 2016 Odpowiedz

   Czy badania mogą byc z przed około miesiaca?

   • Avatar
    Luiza Dabrowska 3 lutego 2016 Odpowiedz

    Tak Anito, mogą być badania tegoroczne, tzn. wykonane po 2 stycznia b.r. Jeśli wyniki są w normie – prawidłowe, wówczas potrzebujesz tylko zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu o braku przeciwwskazań do udziału w Transformacjach z YouFitness.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*